Scroll Top
ul. Koronkarska 10a, 61-005 Poznań

Dobór opakowania

Jak dobrać opakowanie?

Lograf-producent-opakowan

Produkujemy wiele rodzajów torebek i woreczków z folii mono i z laminatów. Aby dobrać odpowiednie opakowanie, które będzie spełniało wymagania jakościowe względem pakowanego w nie produktu oraz wymogi estetyczne, które ostatecznie przełożą się na sprzedaż finalną produktu, należy optymalnie dobrać wiele parametrów. Najważniejsze z nich to:

Parametry opakowania

Rozmiar torebki jest uzależniony przede wszystkim od wagi i objętości pakowanego produktu. Równie ważnym jest to, czy oprócz produktu w opakowanie wkładamy inne rzeczy np: kartonową lub plastikową wytłoczkę. W każdym przypadku należy pamiętać, aby zostawić w opakowaniu odpowiedni zapas miejsca.

Wykonujemy szeroki wachlarz wymiarów torebek:

Wysokość H: od 100mm – do 1000mm

Szerokość L: od 50mm – do 500mm

Głębokość zakładki 2F: od 10mm – do 200mm

LOGRAF-Poznań-producent-torebek-Wymiarowanie-torebki
Zgrzew torebek jest miejscem sklejenia warstw folii i formującym kształt torebki. Pod względem umiejscowienia zgrzewu na torebce stosujemy następujące rodzaje zgrzewów:
Poza rodzajami zgrzewów różniącymi się miejscem usytuowania na torebce, rozróżniamy jeszcze typ zgrzewu. Są dwa zasadnicze typy. Pierwszy to typ zgrzewu A do A, czyli zgrzew warstwy dolnej z warstwą dolną, lub rzadziej górnej z górną. Drugi typ zgrzewu torebki, to A do B, czyli zgrzew warstwy górnej z dolną.

Folia, z której jest wykonana torebka, jest podstawowym czynnikiem warunkującym; funkcjonalność, jakość, wygląd oraz cenę opakowania. W zależności od potrzeb możemy używać folii; pojedynczych-mono lub laminatów, folii cienkich lub grubych, transparentnych lub metalizowanych, z nadrukiem lub bez niego itd. Więcej o foliach.

Producent-woreczkow-foliowych
W każdej torebce możemy wyciąć otwór. Dostępnych jest bardzo dużo kształtów otworu. Może być on wycięty w środku zgrzewu oraz poza nim, w dowolnym miejscu torebki. Poniżej prezentujemy klika najbardziej popularnych wykrojników. Pełna paleta wykrojników.

Oferta

Nasze produkty
Torebka ekologiczna
Torebka ekologiczna
4 products
Torby z laminatów
Torby z laminatów
18 products
Torba papierowa z okienkiem
Torba papierowa z okienkiem
5 products
Torba na odzież
Torba na odzież
5 products
Foliopak - Worek kurierski
Foliopak - Worek kurierski
11 products
Shopping Cart
Close
  • Brak produktów w koszyku.
Your cart is currently empty.
Please add some products to your shopping cart before proceeding to checkout.
Browse our shop categories to discover new arrivals and special offers.