Scroll Top
ul. Koronkarska 10a, 61-005 Poznań

Torebki do pakowania kawy – szczelne i wytrzymałe

Triplex-Alu-braz-80x245-3

Jeśli prowadzisz własną kawiarnię, sklep z kawą lub w inny sposób zajmujesz się sprzedażą kawy, to doskonale wiesz, jak ważne jest pakowanie produktów. Aby zachować świeżość kawy oraz jej aromat, konieczne jest zastosowanie odpowiednich opakowań. Właśnie dlatego warto zdecydować się na torebki do pakowania kawy. 

Kawa, aby zachowała swój aromat i niepowtarzalny smak powinna  być spakowana w torebkę barierową. Opakowania foliowe, aluminiowe nie przepuszczają powietrza, dzięki czemu ziarna kawy nie wietrzeją. Świeżo palona i mielona kawa uwalnia CO2, dlatego można zastosować wentyl, aby zapewnić właściwe uwalnianie się gazów wewnątrz oraz zablokować dostęp tlenu do środka.

Torebki do pakowania kawy, które oferujemy w firmie Lograf, są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które nie wpływają na smak oraz aromat kawy. Dzięki temu Twoi klienci będą mogli cieszyć się pełnią smaku swojego ulubionego napoju.

Zamów torebki do pakowania kawy w Lograf!

Nasze torebki do pakowania kawy charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz estetyką, dzięki czemu idealnie nadają się do prezentowania kawy w sklepach oraz w internecie.

Posiadamy różne rodzaje torebek do pakowania kawy – w tym torebki stojące z fałdami bocznymi oraz torebki płaskie. Wszystkie torebki do pakowania kawy dostępne są w różnych rozmiarach, aby dopasować się do potrzeb każdego klienta.

Dlaczego warto kupić torebki do pakowania kawy u nas?

Jako producent torebek do pakowania kawy, mamy ogromne doświadczenie w branży. Nasze torebki są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, co gwarantuje pełną satysfakcję z zakupu. Ponadto, oferujemy różnorodne rozmiary oraz kolory, dzięki czemu każdy klient może dobrać torebki do swoich potrzeb.

Oprócz wysokiej jakości produktów, oferujemy również konkurencyjne ceny oraz szybką realizację zamówień. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą Twoja firma będzie mogła zyskać nowych zadowolonych klientów.

Jak zamówić torebki do pakowania kawy?

Zamówienie naszych torebek do pakowania kawy jest bardzo proste i szybkie. Wystarczy skontaktować się z nami drogą mailową lub telefoniczną i przekazać nam swoje wymagania. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiednie rozmiary oraz kolory torebek, a następnie szybko i sprawnie zrealizują Twoje zamówienie.

Torebki do kawy
Shopping Cart
Close
  • Brak produktów w koszyku.
Your cart is currently empty.
Please add some products to your shopping cart before proceeding to checkout.
Browse our shop categories to discover new arrivals and special offers.